معرفی سامانه خرید و فروش سیم کارت

امروزه فضای مجازی توانسته جایگزین بسیاری از سفرهای درون شهری ما باشد . ما براحتی میتوانیم با چند کلیک هوشمندانه از میان وب سایت ها بهترین و حرفه ای ترین وبسایت را انتخاب نماییم.وب سایت سامانه خرید و فروش سیم کارت سعی میکند که در این بازار پر التهاب بهترین و امین ترین مشاور شما باشد.

تیم سامانه خرید و فروش سیم کارت کار حرفه ای خود در زمینه خرید و فروش سیم کارت را از سال 1389 آغاز نمود . در ابتدا با نام ظفر موبایل پا به این عرصه گذاشتیم و در نهایت در سال 1392 تصمیم به راه اندازی وب سایتی در زمینه خرید و فروش سیم کارت گرفتیم که پس از ماهها تلاش توانستیم نسخه ابتدایی وبسایت را نمایش دهیم که خوشبختانه در همان ماههای اول موفق به جلب رضایت بازدیدکنندگان شدیم.

وبسایت سامانه خرید و فروش سیم کارت جزو اولین وبسایت های فروش سیم کارت است که و تا به امروز توانسته رضایت بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کند .

سامانه خرید و فروش سیم کارت کلیه مجوز های لازم جهت خرید و فروش سیم کارت را از اتحادیه محترم صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی استان تهران را اخذ نموده است .

واحد رسمی و مجاز اتحادیه و اتاق اصناف به شناسه صنفی 0453405531

سامانه خرید و فروش سیم کارت نماینده رسمی همراه اول به شماره مجوز 2101813243

سایت 0912sim.ir دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت.

سایت 0912sim.ir درارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

مجوز ها

تضمین خرید سیم کارت فقط تهران به چه معناست؟

سامانه خرید و فروش سیم کارت این تضمین را به شما خریداران گرامی می دهد که کلیه سیم کارت های دائمی همراه اول که در این سامانه بفروش می رسد متعلق به استان تهران میباشد . و در غیر اینصورت نام استان درکنار شماره سیم کارت درج خواهد شد.

تضمین خرید سیم کارت صفر به چه معناست؟

سامانه خرید و فروش سیم کارت این تضمین را به شما خریدارن گرامی می دهد که در صورت خرید سیم کارت صفر از این سامانه میتوانید کلیه استعلامات در خصوص صفر بودن سیم کارت را از امور مشترکین همراه اول اخذ نمایید.

چه مدارکی برای خرید سیم کارت لازم است؟

کارت ملی،شناسنامه جدید الصدور (پاسپورتی)، گواهینامه هوشمند

آیا تعویض سیم کارت برای مشتریان شهرستان هزینه دارد؟

بله مبلغ 9500 تومان به قبض اضافه می شود.

آیا انتقال سند برای خریداران هزینه دارد؟

بله مبلغ 9500 تومان به قبض اضافه می شود. 

آیا شهرستان ها هم خط 0912 دارند؟کدام شهرها؟

بله.زنجان.قزوین.مرکزی.قم.سمنان.البرز

هزینه ارسال سیم کارت به عهده کیست؟

تا اطلاع ثانوی رایگان است.