سیم کارت ارزان 0912 همراه اول


ما سعی کردیم در این بخش برای افرادی که به دنبال سیم کارت 0912 ارزان قیمت هستند و قصد خرید سیم کارت ارزان را دارند مجموعه ای بی نظیر برای مشاهده و انتخاب سیم کارت ارزان فراهم آوریم...

خرید سیم کارت ارزان 0912 به قیمت دولتی در نمایندگی همراه اول (سیم کارت 0912 معمولی ارزان ترین قیمت بازار)  صفر و کارکرده با امکان خرید حضوری و یا خرید آنلاین سیم کارت از نمایندگی همراه اول محبی با ارسال رایگان و فوری (۳ ساعته) می باشد ، قیمت سیم کارت ارزان 0912 در حال حاضر از چهار و نهصد میلیون .

سیم کارت 0912 کد 0 ارزان

سیم کارت 912 کد 0 رند و ارزان قیمت

میلیون تومان

4/990

قیمت از

 • سیم کارت های صفر و کارکرده
 • امکان خرید آنلاین و حضوری
 • ارسال رایگان و فوری (۳ساعته)
 • انتخاب از میان بیش از 100 شماره جذاب 
 • رند و معمولی (مناسب برای سرمایه گذاری)
سیم کارت 0912 کد 9 ارزان

سیم کارت 912 کد 9 رند و ارزان قیمت

میلیون تومان

5/790

قیمت از

 • سیم کارت های صفر و کارکرده
 • امکان خرید آنلاین و حضوری
 • ارسال رایگان و فوری (۳ساعته)
 • انتخاب از میان بیش از 100 شماره جذاب 
 • رند و معمولی (مناسب برای سرمایه گذاری)


 

خرید سیم کارت 0912 ارزان قیمت


این مساله را نمی‌توان نادیده گرفت که در حال حاضر، سیم کارت 0912 ، دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌کارت‌ها است. داشتن یک سیم کارت 0912، می‌تواند به شخصیت شغلی شما کمک شایان توجهی کند. اما در عین حال، افزایش قیمت سیم کارت 0912 باعث شده تا بسیاری از افراد، تمایل بیشتری نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری ارزان قیمت پیدا کنند. این در حالی است که شما می‌توانید یک سیم کارت 0912 ارزان داشته باشید. برای داشتن سیم کارت 0912 ارزان، لازم نیست که حتما به دنبال سیم‌کارت‌های کارکرده بروید که از تماس‌های اشتباه آن کلافه شوید. نمایندگی همراه اول محبی، به شما عزیزان کمک می‌کند تا یک سیم کارت 0912 ارزان داشته باشید و به شخصیت شغلی خود کمک کنید.سیم کارت ارزان چه معنایی می‌دهد؟


زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان به میان می‌آید، شاید اکثر افراد تصور کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا باشد. اما در اینجا منظور ما از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت 0912 صفر، رند و در عین حال دائمی است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد 9 خود را روانه بازار کرده. این سیم کارت‌ها صفر هستند به این ترتیب شماره همراه اول شما، از همان ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور‌های مداوم، کلافه نمی‌شوید.

اما خریدن یک سیم کارت 0912 ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی باشید که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، نمایندگی همراه اول محبی، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های 0912 ارزان قیمت است. پس شما می‌توانید سیم کارت ارزان 0912 مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید.

 

مزایای ویژه خرید سیم کارت 0912 ارزان چیست ؟


⭐  صرفه اقتصادی سیم کارت ارزان (قیمت پایین)

⭐  صفر بودن سیم کارت ارزان (کارنکرده)

⭐ نداشتن تفاوت اساسی در خدمات به نسبت سیم کارت های گران قیمت (تمام خدمات و امکانات را دارد)

⭐  معتبر بودن سیم کارت ارزان 0912 با توجه به پرداخت هزینه بسیار کمتر (بسیار معتبر است)

⭐  تنوع بیشتر خط ارزان 0912 به لحاظ فراوانی و نوع رند (قدرت انتخاب شما بسیار بالاتر است)

⭐  مناسب بودن برای سیم کارت اولی ها (تجربه یک شروع عالی)خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ ، از نمایندگی همراه اول محبی چه مزایای دارد ؟


 • فروش و تنظیم سند سیم کارت بصورت قانونی و معتبر در نمایندگی همراه اول محبی.
 • قیمت سیم کارت در نمایندگی همراه اول محبی بسیار مناسب تر است.
 • ارسال رایگان و فوری سیم کارت در صورت خرید آنلاین سیم کارت.
 • عدم دریافت مبلغی بابت تنظیم سند ، مالیات و...
 • فروش سیم کارت به قیمت دولتی در نمایندگی همراه اول محبی.


بطور کلی چرا باید سیم کارت 0912 ارزان قیمت خریداری کنیم؟


• سیم کارت کد صفر یا کد 9 همراه اول، دارای پیش شماره 0912 هستند و اعتبار زیادی دارند.

• این سیم‌کارت‌ها اعتباری نیستند.

• هزینه تماس، پیامک و اینترنت در سیم ارزان نسبت به سیم‌کارت‌های اعتباری کمتر است.

• این سیم‌کارت‌ها برای سیم کارت اولی‌ها بسیار مناسب است.

• شما می‌توانید یک سیم کارت رند ارزان قیمت کد 9 یا کد صفر داشته باشید.

• سیم کارت 0912 ارزان صفر است و زنگ خور اضافی نخواهید داشت.

• شما می‌توانید از خدمات و کیفیت آنتن دهی سیم کارت‌های همراه اول استفاده کنید.

• هیچ تفاوتی بین سیم کارت ارزان و سیم کارت‌های گران و لوکس از نظر خدمات وجود ندارد.

 

راهنمای خرید سیم کارت ارزان 0912 همراه اول


شاید در مراجعه به فروشگاه‌های مختلف، قادر به پیدا کردن سیم کارت ارزان همراه اول نباشید، این بدان خاطر است که اکثر این سیم کارت‌ها، بین دفاتر رسمی همراه اول توزیع می‌شود. از طرف دیگر، در حال حاضر امکان بررسی کردن کارکرده بودن سیم کارت همراه اول توسط مشتری وجود ندارد. به همین خاطر، بهترین راه مراجعه به نمایندگی‌های مجاز فروش سیم کارت همراه اول است تا بتوانید از بابت صفر بودن سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید، اطمینان حاصل کنید.

اما با این وجود، شاید یافتن یک نمایندگی مجاز فروش سیم‌کارت‌های همراه اول در نزدیکی شما کار سختی باشد. شاید شرایط کاری شما اجازه ندهد تا بتوانید در ساعت کاری، به این نمایندگی‌ها مراجعه کرده و سیم کارت مناسب خود را تهیه کنید. به همین خاطر در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشتریان، نمایندگی همراه اول محبی، اقدام به فروش آنلاین سیم‌کارت‌های همراه اول کرده. به این ترتیب، شما می‌توانید با استفاده از رایانه یا تلفن همراه خود، ثبت نام انجام دهید و تا سه ساعت بعد، سیم کارت را در محل خود دریافت کنید ، پس دیگر لازم نیست که در سایت همراه اول به دنبال لیست نمایندگی‌های مجاز نزدیک به خود بگردید یا از فروشگاه‌های غیر مجاز خرید خود را انجام دهید.

نمایندگی همراه اول محبی، دارای مجوز رسمی فروش سیم کارت از جانب شرکت همراه اول است و می‌توانید از بابت صفر بودن سیم کارت‌های آن اطمینان داشته باشید. همچنین باید بدانید که این نمایندگی توانسته اولین فروشگاهی باشد که در سطح ایران، مجوز فروش آنلاین سیم کارت ارزان همراه اول را به دست بیاورد. از این رو نمایندگی همراه اول محبی، دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز است تا اطمینان شما عزیزان را بیش از پیش به دست بیاورد.


چرا برخی از سیم کارت های ۰۹۱۲ ارزان قیمت هستند!؟

⭐  سیم کارت های ارزان 0912 حدود ۵ سال است که به بازار آمده و قدمت کمتری دارند

⭐  فراوانی سیم کارت های ارزان 0912 بسیار بیشتر از سایر سیم کارت های 0912 در کد های قدیمی تر است


آیا سیم کارت های ارزان 0912 برای سرمایه گذاری مناسب است؟

⭐  بله ۱۰۰٪ ، با گذشت زمان و قدیمی شدن سیم کارت های ارزان فعلی قیمت این سیم کارت چندین برابر خواهد شد.


آیا قیمت سیم کارت ارزان 0912 از زمان عرضه تا کنون افزایش داشته !؟

⭐  بله ، بیش از 100% افزایش فقط در زمان 3 سال .


آیا سیم کارت 0912 ارزان قسطی یا بصورت اعتباری به فروش می رسد؟


خیر ، در حال حاضر فروش سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان (سیم کارت 912 معمولی) به علت قیمت مناسب فقط بصورت نقدی از طریق نمایندگی همراه اول محبی به فروش می رسد .


نتیجه گیری پایانی:

⭐ ⭐در نهایت باید گفت که شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ داشتن یک سیم کارت گران قیمت همراه اول با زنگ‌خورها و مزاحمت‌های پیاپی؟ یا داشتن یک سیم کارت ارزان همراه اول که از اول برای شما بوده و هیچگونه مزاحمتی ندارد؟ به نظر شما کدام یک در وضعیت کنونی اقتصادی کشور مقرون به صرفه‌تر است؟ با خرید سیم کارت ارزان 0912 با توجه به قیمت پایین و صفر بودن آن می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید! حالا تصمیم با شماست…

سیم کارت 0912 کد 0

خرید مستقیم سیم کارت ارزان 0912 از نمایندگی همراه اول

تومان

4/990/000

قیمت از

 • سیم کارت های صفر و کارکرده
 • امکان خرید آنلاین و حضوری
 • ارسال رایگان و فوری (۳ساعته) از نمایندگی همراه اول محبی
 • انتخاب از میان بیش از 100 شماره 
 • رند و معمولی (مناسب برای سرمایه گذاری)

سیم کارت 0912 کد 9

خرید مستقیم سیم کارت ارزان 0912 از نمایندگی همراه اول

تومان

5/790/000

قیمت از

 • سیم کارت های صفر و کارکرده
 • امکان خرید آنلاین و حضوری
 • ارسال رایگان و فوری (۳ساعته) از نمایندگی همراه اول محبی
 • انتخاب از میان بیش از ۵۰ شماره 
 • رند و معمولی (مناسب برای سرمایه گذاری)

سیم کارت های 0912 کد 0 و 0912 کد 9 در حال حاضر ارزانترین سیم کارت های 0912 همراه اول هستند که از مزیت آن می توان به ارزان بودن سیم کارت و صفر بودن سیم کارت اشاره نمود ، توجه داشته باشید 0912 کد 0 و کد 9 هیج تفاوتی از لحاظ آنتن دهی و خدمات ندارند.
نمایندگی فروش سیم کارت همراه اول محبی مرکز فروش سیم کارت ارزان 0912 همراه اول دارای نماد اعتماد الکترونیکی در کشور

۶۷ دیدگاه

 1. سلام یه پیامک برای من اومده (رندترین خط دائمی خانواده ۰۹۱۲ به قیمت ۱۴۹هزار تومان به شما تعلق گرفت برای دریافت نام وآدرس دقیق خود را ارسال نمایید پرداخت درب منزل ) به نظر شما این درست هستش ؟

 2. سلام از اینکه پاسخ مخاطبین روشفاف بیان میکنید بسیار جای تقدیر وتشکرداره ومن شخصا ازشما وهمکاران عزیزوزحمتکشتون تقدیر وتشکر میکنم،داشتن سیم کارت ۰۹۱۲ یکی از آرزوهای منه وامیدوارم باراهنمایی وکمک شما صاحب یک خط موبایل با کدتهران یعنی۰۹۱۲بشم،اگر قیمت متناسب باشه باتوجه به تورمی که هست وبودجم برسه ممنون شما هستم…۰۹۱۶۷۲۲۰۸،،

 3. سلام البته این کامنت شما هیچ ارتباطی به سیم کارت نداشت اما بر خلاف میل خودم و با احترام به مخاطبین تایید می کنم ، در ضمن سیم کارت ۰۹۱۲ تولید آمریکا نیست تولید داخل هستتش یکم تحقیق کنید لطفا و خواهشا کشور ما اگر مشکل داره بیشترین دلیلش حرف های بی پایه و اساس و بی دانشیه دوست عزیز

 4. مملکتی که همه چیزش برپایه دلالی استواره
  هیچ وقت تولیدش رشد نخواهد کرد واقتصادش ویران و ویرانتر میشود.
  …..
  مگر اینکه یه آدم سالم و دلسوز پیدا بشه وبساط دلال ودلال بازی رو جمع کنه وتمام اموال جماعت دلال رو که بدون شک از راه حرام و‌ دروغ و دغل جمع شده ، مصادره کنه.

 5. ارتباطی به فساد نداره ایران هم سیم کارت مجانی هست ، ما هم داریم اگر خواستید تشریف بیارید تقدیم کنیم ، در ضمن ارزش سیم کارت ۰۹۱۲ به عوامل بسیار زیادی مربوط میشه وگر نه تو همین ایران همی سیم کارت مجانی هست

 6. خدمتتون عرض کنم که وجود این قیمت‌ها متاسفانه همش به خاطر مدیریت فاسد همراه اول و مخابرات است تا دلالی از این جامعه ریشه کن نشه همین وضعیت هست تو کشورهای دیگر سیم مجانی میدن متاسفانه کشور دزد سالار ما برای یه سیم کارت باید سه میلیون پول بدی

 7. درود بر شما
  از اینکه از مشتریان وفادار نمایندگی همراه اول محبی هستید بسیاد خوشحالیم و در رابطه با افزایش قیمت حق با شماست اما متاسفانه کاهش عرضه سیم کارت از سوی همراه اول و کاهش ارزش پول ملی سبب افزایش شدید قیمت ها در ماه های اخیر شده و این افزایش از سوی نمایندگی همراه اول به ناچار انجام شده و در حال حاضر قیمت سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ از پایه ۳ میلیون به بالا است

 8. سلام
  در مورد سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ لطفا توضیح بفرمایید که علت بالا رفتن قیمت سیم کارت ارزان در چند ماه اخیر چیست چون در فروردین سال جاری بنده از نمایندگی محبی ۳ سیم کارت کد ۹ و کد ۰ جمعا به مبلغ ۳ میلیون خریداری کردم که بصورت آنلاین و بسیار عالی تحویل شد اما امروز به سایت ۰۹۱۲سیم مراجعه کردم و قیمت ها به شدت بالاست البته که باز قیمت نمایندگی محبی در مقایسه با سایرین مناسب است اما بازهم خیلی بالاست از مدیریت محترم نمایندگی همراه اول محبی درخواست دارم به این سوال بنده خودشان شخصا جواب بدن و اگر هم نیاز بود با شماره شخصی بنده تماس بگیرند َ از سایت خوب و مدیریت متشکرم َ محسن اسفندیاری

 9. سلام خیلی از سایتهای سیم کارت سرچ کردم ولی تنها سایتی که هم معتبر باشه و قیمت هاش اوکی باشه همین سایت بود و من یدونه کد۰ کارکرده خریدم یک هفته پیش

 10. سلام دنبال سیم کارت با قیمت مناسبم متاسفانه بیشتر از ۴۰۰ نمیتونم تهیه کنم اما ۹۱۲ میخوام برای هدیه
  اگر ممکنه چند خط پیشنهاد بدید
  صفر یا کار کرده فرقی نمیکنه
  ممنون

 11. وام سیم کارت به سیم کارت ارزان هم تعلق می گیرید ؟ لطفا درباره وام روی سیم کارت توضیح بدین تو سایت یه خبر خوندم واسه وام روی خط ۰۹۱۲

 12. کد ۸ ارزان ندارید ؟ فقط کد ۰ و ۹ ارزان قیمت دارید
  یه راهنمایی کنید چطور خرید از سایت انجام بدیم ارسال رایگان میخوام

 13. سیم کارت ارزان دولتی به اصطلاح همان سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ است ، بله سایت ۰۹۱۲ سیم متعلق به نمایندگی همراه اول محبی و نمایندگی مجاز و رسمی فروش سیم کارت همراه اول است

 14. سیم کارت ارزان دولتی چیه پس ؟ الان سیم کارت های ۰۹۱۲ ارزان شما دولتی هستن و اینکه شما نمایندگی رسمی همراه اول هستین؟ ممنون

 15. سلام ، سیم کارت ارزان به کل ایران ارسال داریم ، خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ برای شهرستان ها هم بصورت خرید آنلاین از طریق سفارش داخل سایت و هم از طریق سفارش با پیام رسان واتس آپ است ، در صورتی که شماره خود را از سایت انتخاب کردید هم میتوانید بصوت انلاین خرید رو انجام دهید و هم می توانید از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۹۰۰۸ پیام ارسال فرمایید .

 16. سلام

  با تشکر از نظر صمیمانه شما ، نمایندگی همراه اول صداقت و سرعت انجام را وظیفه خود می داند از اینکه تجربه خوبی از خرید سیم کارت را برای شما رقم زدیم بسیار خوشحالیم

 17. ممنونم از نمایندگی خوب همراه اول محبی راحتترین خرید انلاین رو امروز داشتم از ابادان کمتر از ۱۰ دقیقه خرید سیم کارتو انجام دادم قیمت سیم کارتاشون خیلی ارزونتر از شهر ماست من توصیه میکنم حتما از این سایت خرید کنید از اقای محبی هم بسیار ممنونم

 18. سلام
  تمامی سیم کارت های ۰۹۱۲ ارزان قیمت با سیم کارت نسل چهارم یا فورجی عرضه می گردد ، بله سایت ۰۹۱۲sim.ir نمایندگی رسمی همراه اول می باشد

 19. سلام
  سیم کارت های ۰۹۱۲ کد ۰ و کد ۹ از دسته ارزانترین سیم کارت های ۰۹۱۲ هستند ، لازم به ذکر است تمامی سیم کارت های ۰۹۱۲ دایمی هستند و سیم کارت ۰۹۱۲ اعتباری وجود ندارد.

 20. سلام ممنون
  ممنون از نظر لطف شما ، در رابطه با شماره تماس های نمایندگی همراه اول محبی باید عرض کنم کمی صبور باشید تعداد تماس ها زیاد است اما خطوط ثابت ما پاسخگوی شما خواهد بود . ۰۲۱۴۴۲۰۰۲۶۵ ، ۰۲۱۴۴۲۹۷۶۰۶

 21. سلام ، قیمت سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ به روز هستش و در حال حاضر لز پایه قیمت ۸۵۰ به بالا شروع می شود ، صفر کارکرده بودن سیم کارت ارزان مهم است اما با توجه به اینکه بیشتر فروش سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان ما خطوط صفر است ما قیمت پایه رو براساس سیم کارت ارزان صفر مخابراتی قرار دادیم بدیهی است که سیم کارت ارزان کارکرده ۲۰٪ ارزانتر است، سایت ۰۹۱۲ سیم هیچ مبلغ اضافی بابت مالیات از مشتری اخذ نخواهد کرد و حتی ارسال سیم کارت را هم رایگان است ، ممنون انتقاد و پیشنهاد شما

 22. سلام وقتتون بخیر ، خیلی جالب توضیح دادین سیم کارت ۹۱۲ ارزان رو خیلی دنبال یه سایتی میگشتم که کامل توضیح بده سیم کارتای ۰۹۱۲ رو خیلی خوب و دقیق توضیح دادین فقط یه انقادی دارم اینکه شماره موبایل تماس رو سایتو بیشتر کنید ۵ بار زنگ زدم اشغال بود

 23. قیمت سیم کارتاتون با توجه به علاالدین خیلی بهتره اما یه پیشنهاد دارم براتون لطفا یکم بیشتر توضیح بدین که سیم کارت ارزان که گذاشتین صفره یا کارکرده یه ساعت دنبال این بودم ! ولی در کل قیمت سیم کارت سایت شما از همه جا پایین تر بود تعدادشم بیشتر بود

 24. سلام ببخشید این قیمت های که گذاشتین یعنی چی؟ یعنی سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان قیمتش ۸۵۰ تومنه ؟ صفر و کارکرده بودن سیم کارت ارزان مهم نیست !؟ بعضی از سایت ها مالیات هم برای خرید سیم کارت میگیرن از مشتری سایت شما هم مالیات از مشتری میگیره؟ ببخشیدا اینقدر سوال کردم 🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.

ارسال دیدگاه