مرجع قیمت روز سیم کارت ۰۹۱۲ صفر و کارکرده همراه اول
کد سیم کارت ۰۹۱۲قیمت سیم کارت(تومان)توضیحات
قیمت سیم کارت ۰۹۹۱۲ دائمی جدید ۵۶۶/۰۰۰صفر
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰۴/۵۰۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱۲۹/۵۰۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲۱۵/۵۰۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳۱۰/۹۹۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۴۸/۵۹۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۵۷/۹۹۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۶۶/۹۹۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۷۶/۶۰۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۸۷/۹۹۰/۰۰۰صفر
قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹۴/۹۹۰/۰۰۰کارکرده
قیمت سیم کارت ارزان ؟صفر
کارشناسی قیمت سیم کارت

استعلام قیمت سیم کارت

رایگان ویژهگران ترین و ارزان ترین قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کدام کد است ؟


سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ گران ترین قیمت و سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ ارزان ترین قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول می باشد .


جایگزین سیم کارت ۰۹۱۲ کدام کد است ؟


با توجه با پایان یافتن سیم کارت ۰۹۱۲ کد جدید سیم کارت دائمی ۰۹۹۱۲ است و قیمت سیم کارت ۰۹۹۱۲ از ۱۶۸۰۰۰ تومان می باشد.


محبوب ترین کد سیم کارت ۰۹۱۲ از نظر قیمت کدام است ؟


سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ و سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ از محبوب ترین سیم کارت های ۰۹۱۲ همراه اول از لحاظ قیمت می باشد.


آیا سیم کارت ۰۹۱۲ اعتباری وجود دارد؟


خیر ، کلیه سیم کارت های ۰۹۱۲ دائمی هستند و سیم کارت ۰۹۱۲ اعتباری وجود ندارد.


آیا سیم کارت ۰۹۱۲ فقط مربوط به استان تهران است ؟


خیر ، سیم کارت ۰۹۱۲ در استان های قم ، قزوین ، مرکزی ، زنجان و سمنان نیز وجود دارد ، اما قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ تهران در مقایسه با سیم کارت ۰۹۱۲ شهرستان بسیار بیشتر است، برای آشنایی و شناخت سیم کارت ۰۹۱۲ شهرستان کلیک کن!


تفاوت قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده با صفر چه میزان است ؟


قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ صفر حدود ۵۰٪ تا ۱۰۰٪ از قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده بیشتر است .


قیمت خط ۰۹۱۲ بر اساس چه فاکتورهایی کارشناسی می شود ؟

بسیاری از مشتریان قیمت خط ۹۱۲ از ما می پرسند که در پاسخ باید بگوییم فاکتورهای متعددی در قیمت گذاری خط ۹۱۲ موثر است ، ۱- کد سیم کارت ۰۹۱۲ ۲- نوع رند بود سیم کارت ۳- صفر و کارکرده بودن سیم کارت و در نهایت تهران یا شهرستان بود سیم کارت ۰۹۱۲ در قیمت گذاری خط ۹۱۲ بسیار موثر است.


کارکرده یا صفر بودن سیم کارت ۰۹۱۲ ؟


  • اولین عاملی که روی قیمت سیم کارت دایمی همراه اول اثر می‌گذارد مربوط به کارکرد آن است. سیم کارت صفر هم مانند ماشین صفر کیلومتر گرانتر است. در عوض نگرانی بابت مزاحمت افراد ناشناس ندارید. همینطور نیازی نیست تا مدت‌ها پاسخگوی کسانی باشید که شماره‌تان را اشتباهی می‌گیرند.

    با این حال خرید سیم کارت کارکرده را به دو دسته از افراد پیشنهاد می‌کنیم:

    • دسته اول؛ کسانی که شماره مورد نظرشان در سیم کارت‌های صفر موجود نیست.
    • دسته دوم؛ کسانی که با خریدی هوشمندانه به دنبال صرفه جویی و کاهش هزینه‌های خرید و راه اندازی سیم کارت خودشان هستند. اگر کمی حوصله کنید و برای مدتی کوتاه پیام «این شماره واگذار شده است» را به مخاطبینی اطلاع دهید که اشتباهی زنگ می‌زنند؛ میتوانید از انتخاب‌تان لذت ببرید. 
  • برای این دو گروه، قیمت سیم کارت دایمی همراه اول نه تنها یک صرفه‌جویی خوب است بلکه اهداف خریدشان را هم برآورده می‌کند.


۲- رند کردن شماره ۰۹۱۲

اگر میانه خوبی با حفظ کردن عدد و رقم ندارید، سراغ سیم کارت‌های رند بروید. رند بودن شماره سیم کارت یکی دیگر از مولفه‌های تاثیرگذار در قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ است. اما برای انتخاب، گزینه‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌دهد. میتوانید شماره موبایلتان را با عدد شانس یا تاریخ تولدتان ست کنید. عدد مورد نظرتان را  به تعداد دلخواه تکرار کنید و باقی شماره‌ها را با صفر پر کنید. این یکی از انتخاب‌های شیک و خاص برای خرید سیم کارت است. همچنین میتوانید این شماره جذاب را به دوستان یا اعضای خانواده‌تان هدیه دهید.

۳- سیم کارت‌های ۰۹۱۲ تهرانی و شهرستانی

داستان کارت تهران و شهرستان از زمانی شروع شد که برای اولین بار بازار فروش و واگذاری سیم کارت داغ رونق گرفت. داستان پیش شماره سیم کارت شبیه پلاک خودرو است. چون شماره سیم کارت هم میتواند موقعیت مکانی مخاطب را نشان دهد.

برای تعیین اینکه سیم کارت‌تان برای تهران است یا شهرستان، باید شماره پرونده و همینطور سه رقم بعد از پیش شماره را بررسی کنید. برای مثال شماره ****۰۹۱۲۵۵۱ با اینکه پیش شماره ۰۹۱۲ دارد ولی بر اساس سه رقم بعد از پیش شماره (۵۵۱) مربوط به استان قم است. اما شماره ****۰۹۱۲۵۵۹ سیم کارت تهرانی است.

به همین خاطر قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ تهران و شهرستان یکسان نیستند. البته در گذشته اگر از سیم کارتتان در شهر دیگری استفاده می‌کردید هزینه جا به جایی در صورت حساب قبض‌تان درج میشد. در حال حاضر این هزینه (بعد از یکسان سازی خطوط همراه اول) برداشته شده است.

۴- نقش کد روی قیمت سیم کارت دایمی همراه اول

سیم کارت‌تان را برای چه کاری می‌خواهید؟ اگر نگاهی به سیم کارت دایمی همراه اول بیاندازید؛ متوجه می‌شوید که اختلاف زیادی بین قیمت کدهای مختلف آن وجود دارد. اما چرا اینطور است؟

کد سیم کارت همان اولین عددی است که دقیقا بعد از پیش شماره تکرار می‌شود. مثلا در شماره ******۰۹۱۲۱ کد سیم کارت یک است. بنابراین کد سیم کارت یکی از اعداد صفر تا ۹ می‌باشد ولی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ روی هر کدام از این کدها فرق می‌کند. بعضی از کدها لوکس هستند و بعضی‌ها عادی، برخی هم برای کسب و کار و تبلیغات مناسب‌ترند. در ادامه مزایای برخی از کدهای گران قیمت سیم کارت آورده شده‌اند:


سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ : اگر به دنبال شماره‌ای هستید که از آن برای کسب وکار و برندینگ استفاده کنید؛ کد یک از بهترین گزینه‌ها است. این کد از اعتبار اجتماعی بالایی برخوردار است. همینطور افراد خاص و شرکت‌های بزرگ این کد را بکار می‌برند. بنابراین حتی نوع کارکرده آن با قیمت نسبتا بالایی عرضه می‌شود.

سیم کارت ۰۹۱۲ کد صفر : قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ با کد صفر به اندازه کد یک بالا نیست. همینطور در این کد میتوانید شماره‌های خاص و رند را راحت‌تر پیدا کنید. از مزایای این کد سیم کارت میتوان به اعتبار تجاری، تنوع شماره و قیمت مناسب آن برای اشخاص حقیقی و استارتاپ‌ها اشاره کرد.

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ : این کد بین کسب و کارهای تهرانی و همینطور شهرستانی بسیار محبوب است. قیمت سیم کارت دایمی همراه اول در این کد کمتر از کد یک است و میتوانید از آن برای تبلیغات و گسترش ارتباطات کسب و کارتان استفاده کنید.

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳ : اگر برای ارتباط با مشتری‌های تجاریتان به دنبال یک سیم کارت معتبر هستید میتوانید از  میان گزینه‌های سیم کارت با کد سه انتخابی هوشمندانه داشته باشید. این کد سیم کارت، قدمت بالایی در بین سیم کارت‌ها دارد و میتواند برای بازاریابی و تبلیغات استارتاپ‌تان هم سودمند باشد.


آیا آرشیو قیمت سیم کارت ۹۱۲ از گذشته وجود دارد ؟

بله ، نمایندگی همراه اول محبی آرشیو قیمت سیم کارت ۹۱۲ در سال های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ را بصورت کاملا دقیق و ماهانه جمع آوری کرده است و با مراجعه به صفحه آرشیو قیمت سیم کارت می توانید از قیمت های سال های گذشته سیم کارت ۹۱۲ با خبر شوید .قیمت سیم کارت همراه اول بر اساس فاکتور های زیر است


قیمت سیم کارت ۰۹۱۲
بر اساس خطوط ۰۹۱۲ دایمی تهران قیمت گذاری شده است.

قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ بر اساس نوع رند عادی قیمت گذاری شده است.(شماره سیم کارت معمولی،سیم کارت ارزان ۰۹۱۲)

قیمت خط ۰۹۱۲ در جدول فوق بر اساس سیم کارت صفر یا کارکرده متفاوت است که در صورت صفر بودن در مقابل آن درج می شود.

قیمت خط ۰۹۱۲ تهران بصورت حدودی می باشد و ممکن است در برخی موارد روزانه تغییر کند.

سامانه خرید و فروش سیم کارت هیچ مسئولیتی در مورد قیمت گذاری سایر فروشگاه ها ندارد و قیمت های فوق بصورت حدودی از میانگین خرید و فروش سیم کارت در بازار جمع آوری و درج شده است.

توجه داشته قیمت های درج شده در صفحه قیمت روز سیم کارت همراه اول بر اساس خرید فروشندگان سیم کارت می باشد ، بدیهی است قیمت خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول با قیمت فروش سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول متفاوت است.

سیم کارت ۰۹۱۲ شهرستان در این سامانه قیمت گذاری نمی شود.


کلیه سیم کارت های ۰۹۱۲ قابلیت دریافت فوری وام و تسهیلات سیم کارت را دارند ، درصورت تمایل به دریافت وام سیم کارت با ما در تماس باشید.
قیمت خرید سیم کارت ۰۹۱۲ 


کد سیم کارت ۰۹۱۲قیمت سیم کارت(تومان)توضیحات
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰۲/۸۰۰/۰۰۰
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱۲۵/۵۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲۱۱/۵۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳۸/۵۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۴۵/۹۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۵۵/۵۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۶۴/۵۵۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۷۴/۲۰۰/۰۰۰کد بالا نباشد
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۸۳/۷۰۰/۰۰۰
سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹۳/۲۰۰/۰۰۰

۲۰۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.

ارسال دیدگاه